Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

Ksamil e de vizitat

Am fost acum 2 ani, dar în extrasezon, în Albania. Bine, am mers în Tirana ca mai apoi să îmi dau seama că n-am nevoie decât de 2 zile p-acolo și trebuie să mai umplu 2 zile cu altceva. S-a ales Durres, s-a ales Berat. Mi-a plăcut mult și cred că mă întorc. OK, nu…
Articolul Ksamil e de vizitat apare prima dată în Marius Cucu.

Citește articolul complet

Articole similare

Articole populare