Sunt, de vreo 2 luni în programul beta pentru android 17. Poate sunt chiar 3 luni. Nici nu mai țin minte. Experimentez asta pe Google Pixel 10. Cred că suntem în punctul în care android nu mai are ce să ofere în plus. A oferit o experiență în minus, adică pe Gboard, pe tastatură am…
Articolul Android 17 nu aduce nimic nou apare prima dată în Marius Cucu.
