Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

Cele mai frecvente scuze folosite de grasutii pofticiosi cand vor sa manance.

Cele mai frecvente scuze folosite de ale grasutii pofticiosi cand vor sa manance. Din experienta:
-Trebuie sa mananc ceva sarat, am mancat prea mult dulce.
Peste o ora:
-Trebuie sa mamanc ceva dulce, sa imi schimb gustul! Am gust sarat, am mancat multa sare.
Peste o ora…
-Trebuie sa mananc ceva acru! Am mancat la dulce si la sarat azi, nu trebuie sa mai fac niciodata asa! Ce avem acru?
-Lamaie.
-O sa mananc o portie de friptura si pun niste lamaie pe ea.
Ia uite, se strica ciorba asta in frigider! Sa o mananc, e pacat de ea.
Cum am uitat de ciocolata asta afara? Ia uite, se topeste, h

Articole similare

Articole populare