Stiripesurse.ro București. Primăria a hotărât că toți elevii vor circula gratuit cu transportul în comun, în urma demersurilor asociațiilor de elevi. Inițial, proiectul prevedea ca doar tinerii până în clasa a X-a să obțină gratuitatea. Business Autor: Revista Blogurilor 12/12/2018 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Articole similare Marc Jumanca: Oaspeții compară experiențele locale cu cele ale marilor hoteluri internaționale Business Christian Tour devine primul touroperator listat la Bursa de Valori București Business Ana-Maria Toth, Antreprenor, Fondator Axm Vest Imobiliare și AXM Expediții Business „Mărul de Aur”, Oscarul turismului, este la Iași Business Articolul precedentBucurești. Incendiu la un bloc de pe bd. Ion Mihalache. Pompierii intervin pentru evacuarea locatarilor. Degajări mari de fum.Articolul următorAcest retailer își va mări spațiul logistic. Cât va costa acesta Articole populare Sibiul devine scena internaţională a lumii vreme de zece zile: Începe FITS 2026 cu spectacole impresionante, instalaţii, concerte și sute de artiști stradali din... Obiectiv subiectiv / Andrii Rutnytskyi: I, Limbo Pilot: O meditație subterană As I found it (day 17396) Ce a pățit o familie de români imediat după ce a trecut vama Kulata: „Urâtă senzație. Grecii nu erau așa. Ne-au spus că riscăm... MECI DE INFARCT la CM 2026! Cehia și Africa de Sud se luptă pentru supraviețuire în Grupa A