Într-un articol anterior v-am scris că Apple a scumpit toate produsele hardware, cu excepţia iPhone-urilor. Costurile din ce în ce mai mari la anumite componente, forţează producătorii să ridice la rândul lor preţurile produselor finite. Un alt astfel de exemplu este şi Microsoft, companie care tocmai a confirmat a treia scumpire într-un an a consolelor […]
The post Microsoft scumpeşte a treia oară într-un an consolele Xbox Series (gamingul pe consolă devine din ce în ce în mai scump) appeared first on Gadget.ro – High-Tech Lifestyle.
