Săptămâna aceasta a fost una de mare succes pentru DIGI, operatorul român fiind marele câştigător din 2025, asta conform celui mai recent raport ANCOM al pieţei de comunicaţii electronice din România. Toată lumea a lăudat DIGI că a ajuns pe primul loc ca număr de cartele active, depăşind pentru prima oară Orange, inclusiv DIGI ieşind […]
The post Dacă Orange a raportat 9.1 milioane de clienţi pe telefonie mobilă la final de 2025, de ce ANCOM susţine că operatorul avea la aceeaşi perioadă doar 7.7 milioane cartele active? appeared first on Gadget.ro – High-Tech Lifestyle.
