Stiripesurse.ro Cluj-Napoca. Emil Boc a anunțat că spitalul de campanie amenajat la Sala Polivalentă va fi desființat, de săptămâna viitoare: Niciun bolnav de COVID-19 nu a fost internat aici, iar numărul infecțiilor noi este în continuă scădere. Business Autor: Revista Blogurilor 04/06/2020 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Articole similare Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, va demisiona, “în câteva săptămâni”. Anunțul, după un an și jumătate de proteste anticorupție, declanșate după prăbușirea acoperișului gării din... Business Australia. Guvernul vrea să dubleze, la aproape 60 de milioane de euro, amenda maximă aplicabilă rețelelor sociale care “nu fac suficient” pentru a respecta... Business Studiu. Timpul petrecut în fața ecranelor de către copiii cu vârste de sub doi ani ar putea afecta sănătatea ochilor, somnul și calitatea interacțiunilor... Business Valul de caniculă care va ajunge și în România, de duminică și până miercuri, face azi ravagii în vestul și centrul Europei, din Scandinavia... Business Articolul precedentCluj-Napoca. Emil Boc a anunțat că spitalul de campanie amenajat la Sala Polivalentă va fi desființat, de săptămâna viitoare: Niciun bolnav de COVID-19 nu a fost internat aici, iar numărul infecțiilor noi este în continuă scădere.Articolul următorBeatrice Bernath – Work-In-Progress Articole populare Legea în care-și rup dinții Serviciile secrete Dieta pentru diabetul de tip 2: ghid complet si practic Epurări în PNL după congres: tabăra Bolojan elimină din conducerea centrală apropiați ai lui Veștea Doar 40% dintre joburi au salariul afișat, la două săptămâni de la intrarea în vigoare a legii privind transparența salarială Dieta pentru colon iritabil cu balonare: ce sa mananci corect