Am ales pentru rubrica „Sa stăm de vorbă” un fragment din ultima postare semnată de Tiberiu Fărcaș pe pagina sa de fb.
Aștept ca de obicei comentariile dvs pro și contra.
„A trecut prima săptămână de stare de urgență, cea mai suprarealistă perioadă din viața mea.
Am prins, din fericire, Revoluția, apoi confiscarea Revoluției, contramanifestațiile lui Iliescu, Piața Universității/Golaniada, am văzut Mineriadele, primul Mondial Italia Novanta, nopțile magice de la World Cup 1994, am traversat nenorocita de tranziție, victoria lui Constantinescu, plecar
