Am ajuns și la asta. Duelul duelurilor fotbalului mondial. Și, probabil, al istoriei fotbalului, la care, cu voia Bunului, am fost contemporani și, implicit, martori. Și e timpul să ne luăm adio de la ei după acest Mondial și să le mulțumim. Ar fi fost mai trist unul fără celălalt. Doar că rolurile nu se pot inversa. Unul va fi acel “unul”, în timp ce CR7 va fi veșnic …
