Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

VIDEO George Simion a fost sunat de omul lui Nicușor Dan, înaintea votului pentru Guvernul Veștea: ‘Voiau votul pe degeaba’

Liderul AUR, George Simion, susține că, în seara votului din Parlament pentru învestirea Guvernului Adrian Veștea, a fost contactat de un consilier prezidențial care i-ar fi transmis că „este un lucru bun” ca parlamentarii AUR să voteze noul Executiv… Citește continuarea AICI…

Articole similare

Articole populare