Pare că Salt evoluează. Mi-ar plăcea să îi prindă din urmă și alții. Văd că-s tot mai activi Filbo, de exemplu. Ar fi o concurență bună și poate ar trage în jos și comisioanele pe Business. Știți că, în trecut, ziceam de Salt că-s mișto că dau extrasele automat, că nu le parolează. Ei bine……
Articolul Una bună și una rea cu Salt Bank apare prima dată în Marius Cucu.

