Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

Se stă cam 4 ore la coadă la catedrală

Bănuiesc că nu sunteți ca Oprescu, adică un acuzat de luare de mită care să se dea jos dintr-un Cayenne pentru a intra direct în catedrală, la invitația Patriarhului.
Coadă la catedrală pentru oamenii de rând este de aproximativ 4 ore. O femeie vorbea la telefon și-i spunea cuiva că a venit pe la 9:30-10 și a intrat la 13. Sunt aproximativ 500 de metri de coadă în afara gardului și încă vreo 250 de metri în interiorul gardului până la intrarea în catedrală.
Dacă știți persoane care vor să meargă acolo, mai bine recomandați-le să meargă noaptea sau dimineață d

Articole similare

Articole populare