Stiripesurse.ro Românii țepari, prinși de americani: ce pedeapsă au primit cei doi bărbați Autor: Revista Blogurilor 15/04/2019 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Doi români au fost arestați în Statele Unite după ce au reușit, cu ajutorul unui malware extrem de complex, să fure câteva milioane de dolari. Cei doi bărbați, Bogdan Nicolescu și Radu Articole similare Kelemen Hunor anunță ce urmează: ‘Favorit este un guvern monocolor PSD, care să stea până în 2028’ Analisti / Jurnalisti Politici Cristiano Ronaldo a stabilit un record aproape imposibil de egalat Interesant! Cei mai bogați frați din România ridică un proiect uriaș în cel mai scump oraș din țară: turn aparthotel de 160 de metri, mall... Analisti / Jurnalisti Politici Golan lansează albumul „V”: esența culturii de club din București, concentrată în 3 nopți Entertainment Articolul precedentConcurenţii Asia Express ajung în cea mai mare spãlãtorie în aer liber din lume, din MumbaiArticolul următorGame of Thrones și toate reperele din istoria reală pe care nu le știai Articole populare Marea Neagră. Două nave comerciale au fost atacate de drone rusești. Conform ucrainenilor, o persoană a murit, iar cinci membri ai echipajelor au fost... Antrenamente pentru reducerea tensiunii musculare Sezonul 4 din Sullivan’s Crossing continuă la DIVA VIDEO Diana Șoșoacă, după ce a văzut în ce hal a ajuns Cheloo: ‘În loc să îi duceți pe travestiți, îl duceți pe Cheloo?... Fizicienii au încercat să „taie” un foton, iar rezultatul schimbă felul în care înțelegem particulele de lumină