Stiripesurse.ro Primarul Ploieștiului a protestat în fața Ministerului Mediului, alături de câteva persoane, pentru a atrage atenția asupra poluării din oraș: Avem sute de sesizări. Doamna Gavrilescu nu a venit cu nimic concret. Autor: Revista Blogurilor 04/04/2019 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Articole similare Kinbet Casino: Gyors Spin & Magas Intenzitású Játékok az Azonnali Nyereményekért LifeSTYLE Căderea Regelui Încoronat (Zei și Monstri vol. 5) de Amber V. Nicole Carti Este IQ-ul o hartă a inteligenței sau o capcană statistică? Nassim Taleb nu crede că testul IQ este relevant pentru măsurarea performanței. Iată de... Stiinta Guts Casino?–?Schnelle?Gewinne & Mobile?Ready Thrills Travel Articolul precedent“SHAZAM!” îşi arată puterile din 5 aprilie pe marile ecraneArticolul următorMagistrați români de la instanțele din toată țara protestează la Bruxelles, pentru a atrage atenția asupra situației justiției din România. Articole populare Pe Dunăre, de la Pădurea Neagră la Marea Neagră Așa cum am profețit, Ilie Bolojan rămâne mult și bine la guvernare Superlative la Cupa Mondială de fotbal Piaţa de comunicaţii electronice din România are un singur lider la final de 2025, iar acesta se numeşte DIGI (cotele de piaţă pur şi... SpaceX vrea să lanseze un serviciu de telefonie mobilă Starlink, deocamdată doar pentru piața americană. Deși compania lui Elon Musk nu a confirmat public...