Stiripesurse.ro Premierul Orban anunță că Fondul de pensii înregistrează un deficit de două miliarde de lei: Transferul contribuțiilor a fost un hocus-pocus care a redus veniturile de la bugetul statului și bugetele locale. Autor: Revista Blogurilor 07/11/2019 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Articole similare El e omul din spatele ‘entuziasmului’ online pentru Ilie Bolojan Analisti / Jurnalisti Politici VIDEO Kelemen Hunor, în Parlament: ‘Bravo, George Simion! Ai dat șah și mat. Astăzi se încheie o eră și nu știm ce va urma’ Analisti / Jurnalisti Politici VIDEO Diana Șoșoacă, după ce a văzut în ce hal a ajuns Cheloo: ‘În loc să îi duceți pe travestiți, îl duceți pe Cheloo?... Analisti / Jurnalisti Politici Chicken Road : Un jeu de crash rapide pour des gains immédiats LifeSTYLE Articolul precedentDiana Bianca, surpriza de proportii pentru fata ei la implinirea varstei de 19 ani!Articolul următorNoul ministru al Muncii, anunț devastator pentru milioane de oameni: ‘Sunt îngrijorată’ Articole populare Detaliul de pe factura de energie care îți arată dacă plătești prea mult. Puţini români verifică această rubrică Rabla 2026 pentru persoane fizice: ecotichet mai mare, dar cu reguli noi Lanțul de magazine care a deschis 100 de unități într-o singură zi. A depășit pragul de 3.000 de magazine în România Olanda ZDROBEȘTE Suedia cu 5-1 la Cupa Mondială 2026 și Intră în Istorie Toy Story 5 – Recenzie