Stiripesurse.ro Peste două sute de localități din România vor primi bonuri valorice a câte 15 mii de euro de la Comisia Europeană, pentru instalarea de spot-uri gratuite de Wi-Fi în spaţiile publice. Autor: Revista Blogurilor 07/12/2018 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Articole similare Iluzia unui univers alcătuit doar din particule: lumea este mult mai mult decât „blocurile” sale fundamentale Stiinta Un SSD de la Samsung, luat în 2024, costă dublu în momentul de față IT El e omul din spatele ‘entuziasmului’ online pentru Ilie Bolojan Analisti / Jurnalisti Politici MINA a participat la Festivalul de Film de la Cannes – Marché du Film, prin programul dedicat experiențelor imersive, Immersive Market Media Articolul precedentUngaria şi Polonia au blocat adoptarea unei declaraţii europene ce susţinea egalitatea de gen cu referire la persoanele LGBTIQArticolul următorGermania/Congres CDU: Annegret Kramp-Karrenbau şi Friedrich Merz se confruntă în turul doi pentru șefia partidului Articole populare Marea Neagră. Două nave comerciale au fost atacate de drone rusești. Conform ucrainenilor, o persoană a murit, iar cinci membri ai echipajelor au fost... Sweep of the Blade (Cronicile Hangiței vol. 4) de Ilona Andrews Zi istorică-Bolojan Modernizează CURădăcini PNL-ul și-și trage camarilă nouă! Pulbere îi face Veștea nu a dat mandatul, dar n-are majoritate. Bolojan conduce coaliția anti-Nicușor Interviuri / Raluca Blaga, un interviu cu Elise Wilk: Iubitorii de teatru din Târgu Mureș ar trebui să se considere norocoși – au o...