Nepotul preferat al lui Ion Țiriac a devenit un gladiator. Cum arată și cum se antrenează moștenitorul imperiului miliardarului român. FOTO & VIDEO

Sport
11.04.2025
Autor: Revista Blogurilor

Despre Alexandru se spune că ar fi nepotul favorit al miliardarului Ion Țiriac și în mod evident că ar urma la un moment dat să moștenească o parte importantă din averea mai mult decât impresionantă deținută de fostul jucător de tenis.

Ion Țiriac a vorbit recent în spațiul public despre cei doi nepoți ai săi: „Sunt și ei în regulă, Alexandru are 1,95 și 48 la picior”

El are 16 ani și este fiul lui Ion Ion Țiriac din relația acestuia cu Ileana Lazariuc, având și un frate mai mic pe nume Nicholas. În urmă cu ceva timp, într-o ocazie unică practic, omul … citeste mai mult

Vezi sursa

Articole similare:

Top