Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

Mihai Fifor șterge pe jos cu Klaus Iohannis:’Câtă aroganță! Ce ne-am face, bieții de noi anormali, fără „El Supremo, Herr Iohannis”?’

Mihai Fifor, secretarul general al PSD, l-a atacat dur pe Klaus Iohannis după ce și-a prezentat sloganul pentru această campanie electorală  Fifor atrage atenţia că tocmai Klaus Iohannis, cel care
Articolul Mihai Fifor șterge pe jos cu Klaus Iohannis:’Câtă aroganță! Ce ne-am face, bieții de noi anormali, fără „El Supremo, Herr Iohannis”?’ apare prima dată în Bugetul.ro.

Articole similare

Articole populare