Stiripesurse.ro Mesajul “Jos PSD” a fost afișat pe clădirea Parlamentului, în timpul festivalului de proiecții video iMapp. Primăria Capitalei anunță că va depune plângere penală. Autor: Revista Blogurilor 23/09/2018 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Articole similare După ce l-a ridicat în slăvi, Cristian Tudor Popescu e dezamăgit de Ilie Bolojan: ‘Politician carpato-danubian în toată regula’ Analisti / Jurnalisti Politici VIDEO Maia Sandu își dă arama pe față: Recunoaște că nu vrea unirea cu România Analisti / Jurnalisti Politici King Chance Casino : Machines à sous Quick?Fire et Sessions de Jeu Intenses Travel Dacă lumea ar fi fost altfel Stiinta Articolul precedentErdogan face apel la oamenii de ştiinţă turci din străinătate să se întoarcă în ţarăArticolul următorAtât costă un loc într-un cămin pentru studenți! Ce preferă aceștia Articole populare CD Projekt Red admite că nu și-a recâștigat toți fanii după dezastrul „Cyberpunk 2077”: „The Witcher 4” are o misiune grea A treia zi include două reprezentații „Electra”, „100 de ani de gospel”, spectacolul de circ sud-african „Moya – un singur suflet” Ilie Bolojan detaliază pactul propus PSD și președintelui Nicușor Dan, despre care precizează că există deja un acord stabilit între PNL-USR-UDMR: “Orice guvern va... „Picasso en visite” la Timișoara: o expoziție eveniment inaugurează noul spațiu Art Encounters HP aduce soluții AI pentru săli de ședință și munca hibridă