Românii noștri sunt peste tot. Merg în Bulgaria, merg în Grecia, în Macedonia. Citeam acum câteva săptămâni despre legea cu camerele video pentru viteza medie. Se tot amână proiectul pe la noi și tot durează implementarea. La un moment dat, citeam că n-o să mai avem camere. Colegii bulgari, în schimb, și-au dezvoltat sistemul. Mai…
Articolul În Bulgaria, camerele video vor da amenzi automat și pentru telefonul mobil sau centură apare prima dată în Marius Cucu.
