Răzvan Drăgoi
Am fost la pisălog să mă consulte, că eram deprimabilă și eteroclită, care nu știu ce e, dar sună jalnic. Doamna pisălog m-a pus să vorbesc tot io, ca și cum ea nu ar fi ghicitoare de caractere și i-am zis că-s nefe. …
Răzvan Drăgoi
Am fost la pisălog să mă consulte, că eram deprimabilă și eteroclită, care nu știu ce e, dar sună jalnic. Doamna pisălog m-a pus să vorbesc tot io, ca și cum ea nu ar fi ghicitoare de caractere și i-am zis că-s nefe. …