Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

Fanii lui Dinamo au oprit meciul cu CFR Cluj pentru câteva minute, după ce au aprins petarde

Fanii lui Dinamo au venit în număr mare pe Stadionul “Doctor Constantin Rădulescu”, la meciul cu CFR Cluj, în ciuda interdicţiei primite de galeria “câinilor” pentru următoarele cinci jocuri din deplasare, iar incidentele nu au întârziat să apară la partida care a început sâmbătă, de la ora 21:00.
Suporterii dinamovişti au aprins mai multe petarde, iar jocul a fost oprit timp de aproximativ două minute. Arbitrul Andrei Chivulete a oprit partida în minutul 22 şi a mers la marginea terenului, unde a discutat cu observatorul LPF, Cătălin Cursaru.
Jocu

Articole similare

Articole populare