Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

După mai bine de 25 de ani, Samsung NU mai este cea mai valoroasă companie din Coreea de Sud

În noiembrie 2020, Samsung devenea cea mai valoroasă companie din Coreea de Sud, depăşind gigantul de stat KEPCO (Korea Electric Power Corporation), poziţie pe care avea să o deţină fără întrerupere mai bine de 25 de ani. Iată însă că a venit şi ziua în care Samsung pică pe locul doi, aceasta fiind depăşită de […]
The post După mai bine de 25 de ani, Samsung NU mai este cea mai valoroasă companie din Coreea de Sud appeared first on Gadget.ro – High-Tech Lifestyle.

Citește articolul complet

Articole similare

Articole populare