În noiembrie 2020, Samsung devenea cea mai valoroasă companie din Coreea de Sud, depăşind gigantul de stat KEPCO (Korea Electric Power Corporation), poziţie pe care avea să o deţină fără întrerupere mai bine de 25 de ani. Iată însă că a venit şi ziua în care Samsung pică pe locul doi, aceasta fiind depăşită de […]
The post După mai bine de 25 de ani, Samsung NU mai este cea mai valoroasă companie din Coreea de Sud appeared first on Gadget.ro – High-Tech Lifestyle.
