Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

Dan Alexa îi provoacă pe suporterii dinamoviști: ‘Nişte pisoi. Eu vreau să văd când mă caută cineva dintr-o galerie să mă bată’

Tehnicianul echipei Astra Giurgiu, Dan Alexa, a declarat după meciul cu Dinamo, scor 3-2, că galeria dinamovistă l-a ameninţat şi înjurat, însă îşi arată răutatea doar din tribună, de fapt fiind “nişte pisoi”, scrie news.ro.
“Li s-au permis foarte multe. E de vină Negoiţă, pentru că a trecut cu vederea. Pisoi. Pentru mine sunt nişte pisoi. Şi când vă văd pe stradă mulţi fac poze cu mine. Eu îi aştept cu drag. Eu vreau să văd când mă caută cineva dintr-o galerie să mă bată. Vreau să văd ziua când îşi fac ei commando-uri şi vin să-l bată pe Dan A

Articole similare

Articole populare