Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

Cornelia Catanga: ”Nimeni nu știe ce este în sufletul meu…”

Încă din copilărie Catanga  a avut probleme cu vederea, iar acum aceste probleme s-au agravat foarte tare, deoarece cântăreața nu mai poată să vadă cu ochiul drept. Așa cum a declarat pentru nefiltrat.ro, interpreta a avut trei operații la ochiul drept, iar a patra operație iese din discuție, deoarece nu mai are niciun sens să o facă din moment ce nu mai vede deloc cu ochiul drept.

Pe lângă aceste probleme, Cornelia Catanga a spus că este în depresie și că are tot felul de gânduri negre. ”Nimeni nu știe ce este în sufletul meu. Eu cânt, râd, pentru că sunt o artistă, însă am și eu problemele mele care m-au adus în pragul depresiei. O visez pe mama, care e moartă, de câteva săptămâni, și-i spun în vis că o să vin cât mai curând la ea”, a declarat cântăreața pentru nefiltrat.ro.

În plan profesional, artista pregătește câteva duete cu actori cunoscuți din România și speră să reușească să treacă peste aceste probleme pentru a putea să-și ducă la bun sfârșit proiectele muzicale.

 

 

Articole similare

Articole populare