Stiripesurse.ro Analiză. Statul ar putea să încaseze în iulie, de la companiile la care este acţionar, aproape două miliarde de lei dividende, în urma legii privind distribuția trimestrială. Autor: Revista Blogurilor 13/07/2018 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Articole similare Kelemen Hunor anunță ce urmează: ‘Favorit este un guvern monocolor PSD, care să stea până în 2028’ Analisti / Jurnalisti Politici Cristiano Ronaldo a stabilit un record aproape imposibil de egalat Interesant! Cei mai bogați frați din România ridică un proiect uriaș în cel mai scump oraș din țară: turn aparthotel de 160 de metri, mall... Analisti / Jurnalisti Politici Golan lansează albumul „V”: esența culturii de club din București, concentrată în 3 nopți Entertainment Articolul precedentPhilips 278E9 – monitor curbat cu rezoluţie FullHDArticolul următorSamsung Galaxy J6 Plus – cateva detalii hardware Articole populare Adrian Țion: Un sunet strident și profund – Pionul lui Lenin la TIFF, 2026 Ateliere de astrologie: Simbolistica punctelor virtuale, din 2 iulie, online Canon ar scoate un obiectiv cu diafragma de f/1 Ceaușescu de la Oradea pune mâna pe PNL și-și ia că mâna dreaptă pe Ciucu-Penalul Nu mai trebuie să aștepți Steam Machine: Valve te lasă să-ți construiești propria consolă de gaming cu SteamOS