Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

A câștigat PATRU titluri cu FCSB, dar n-a vorbit NICIODATĂ cu Gigi Becali: „În șase ani nu mi-a spus nimic”

Thomas Neubert, preparatorul fizic care a castigat patru titluri cu FCSB, a facut o dezvaluire socanta. Germanul a declarat ca nu a vorbit niciodata cu Gigi Becali, patronul echipei, in cei sase ani petrecuti la clubul bucurestean.
Considerat unul dintre oamenii cheie in succesul FCSB-ului din ultimii ani, Neubert a lucrat la campioana Romaniei in trei mandate: 2012-2014, 2015-2016 si din 2020 pana in martie 2026. Cu toate acestea, contactul direct cu patronul a fost inexistent.
Neubert: Nu am vorbit niciodata cu Gigi Becali
Intr-un interviu acordat recent, Thomas Neubert a vorbit despre relatia sa cu Gigi Becali. Nu am avut nicio relatie directa. Nu am vorbit niciodata cu el personal, a declarat germanul.
Cu toate acestea, Neubert a avut numai cuvinte de lauda la adresa patronului FCSB. A…

Citește articolul complet

Articole similare

Articole populare