Stiripesurse.ro YouTube introduce abonamente pentru a scapa utilizatorii de reclame TechIT Autor: Revista Blogurilor 01/01/1970 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Am intalnit de mai multe ori pe internet zvonuri ce afirmau ca Google pregateste introducerea unui sistem de abonamente pentru utilizatorii YouTube, iar astazi nou serviciu este prezentat oficial si poarta numele de Red. Articole similare Cât de des se tunde gazonul vara? Specialiștii spun că mulți proprietari greșesc IT Canon ar scoate un obiectiv cu diafragma de f/1 IT Cum păstrezi vișinele proaspete mai multe zile. Trucurile care le mențin gustul și aroma IT Ce salariu are un procuror DNA în 2026. Cum este format venitul lunar al unui magistrat din cadrul Direcției IT Articolul precedentSamsung pregateste lansarea unui nou telefonArticolul următorGoogle PlayStore primeste o noua imbunatatire Articole populare Meseria pentru care firmele din România nu găsesc oameni. Un debutant poate câștiga până la 7.000 de lei pe lună Câteva idei despre criza politică din prezent Iranul anunță că închide Strâmtoarea Hormuz, din cauza atacurilor israeliene din Liban. Acuză SUA că nu și-au îndeplinit clauzele din acordul încheiat acum câteva... El e omul din spatele ‘entuziasmului’ online pentru Ilie Bolojan USR îi acordă lui Dominic Fritz mandatul de negociere cu liderii PNL și UDMR și cu președintele Nicușor Dan “pentru a găsi o soluție...