Imediat ce au aflat că din satul lor ar putea fi aleși figuranți pentru filmul cu Sharon Stone, arefenii nu și-au mai încăput în piele. Toți se vedeau la Hollywood și nu actori, ci scenariști, scrie kanald.ro.
Chiar dacă nu prea au auzit de Sharon Stone, doamnele nu se supără că bărbaților le cam fug ochii. Ce-i frumos, și lui Dumnezeu îi place.
De cum a primit faxul că aici se vor instala echipele de filmare, primarul a sărit ca ars. Vrea plata în avans. Totul după ce Kevin Costner i-ar fi rămas dator cu 4.000 de lei de la ultima filmare, susține edilul.
În câteva zile, pe Trasfagărășan se vor turna câteva cadre pentru pelicula “What About Love”. Sharon Stone va juca rolul unei rusoaice, soția ambasadorul SUA în România, interpretat de Andy Garcia.


