Stiripesurse.ro Un fost CEO Apple lanseaza o gama de telefoane TechIT Autor: Revista Blogurilor 01/01/1970 FacebookTwitterPinterestWhatsApp John Sculley a fost la un moment dat CEO al companiei Apple dar dupa ce a plecat el a pus bazele unei noi companii numita Obi Worldphone. In colaborare cu designer-ul Rober Brunner, compania a lansat doua smartphone-uri. Articole similare Un SSD de la Samsung, luat în 2024, costă dublu în momentul de față IT 5 gadgets de la Kaufland (24.06 – 30.06.2026) IT Este oficial, Carrefour părăseşte România după 25 de ani de activitate (Consiliul Concurenţei a aprobat vânzarea către Pavăl Holding) IT DIGI TV îşi îmbogăţeşte grila de programe tv şi introduce un nou canal de televiziune în format HD IT Articolul precedentSamsung Pay Beta ajunge in Statele UniteArticolul următorWindows 10 depaseste un nou record Articole populare De ce conteaza mai mult perceptia decat adevarul? De la 1740, David Hume ne-a spus ca emotia e mai puternica decat ratiunea… azi profitam... Nicușor Dan anunță, după vizita la Istanbul, un plan de patrulare a litoralului românesc Cristiano Ronaldo debutează la Cupa Mondială 2026! Portugalia începe aventura împotriva RD Congo Eterna ipocrizie a USR: Dominic Fritz nu respectă hotărârea ICCJ De ce unele baterii sunt AA și altele AAA. Explicația pe care puțini o cunosc, denumirile nu sunt alese întâmplător