Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

Un fost CEO Apple lanseaza o gama de telefoane

John Sculley a fost la un moment dat CEO al companiei Apple dar dupa ce a plecat el a pus bazele unei noi companii numita Obi Worldphone. In colaborare cu designer-ul Rober Brunner, compania a lansat doua smartphone-uri.

Articole similare

Articole populare