Duminică, la „Asta-i România”, povestea a doi foști corporatiști care au ales liniștea satului Duminică, de la ora 14:30, la Kanal D, emisiunea „Asta-i România”, prezentată de Mihai Ghiță, aduce în prim-plan povestea impresionantă a doi foști corporatiști care au ales să lase în urmă agitația orașului, deadline-urile, ședințele și traficul sufocant pentru o […]
