Mă uit la drum și pășesc mereu înainte.Știu că înapoi n-am unde rămâne. Nici măcar să-mi trag sufletul sau să mai zăbovesc. Barca din care, demult, am fost aruncată a dispărut în ceață. Nu mai există întoarcere.Privesc înainte cu speranța viitorului, cu adrenalina aventurii, cu dragostea gata
