Posibil să pun mâna pe 20 de telefoane anual. Sunt atipic când vine vorba de telefoane și din pricina faptului că îmi cam place să bag și SIM-ul în telefoane. Să le țin câteva zile, să văd cum e flow-ul. Bine, să știți că fac asta când sunt serii noi, când sunt procesoare noi sau…
Articolul De ce nu adoptă lumea eSIM-uri? apare prima dată în Marius Cucu.


