Marcată anual pe 18 iunie, Ziua Gastronomiei Sustenabile promovează un consum alimentar responsabil, benefic pentru sănătate și pentru mediu.
The post Gastrodiplomație și sustenabilitate: Cum a transformat „Sărbătoarea Gustului” tomata locală în artă culinară la „Ziua Gastronomiei Sustenabile appeared first on Consilier Turism.
