În dimineața în care ne-au luat-o cromozomii razna, nimeni nu și-a dat seama. Era luni, mulți au zis că de la weekend ni se trage dar nu’ș ce să zic. Abia pe la prânz au început să apară primele simptome.Astea, primele simptome – pacientul zero – au apărut la un brutar din New Orleans, amic …
