Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

Cred că în curând trebuie să scap de ventilatoare

S-a făcut și botezul pentru A7V zilele trecute. Nu, nu botez adevărat, ci am reușit să filmez mai bine de 2 ore jumătate cu el, legat. Mi se pare că s-a comportat atât de bine încât cred că fac rocada și la el, să am 2 bucăți identice. În timp ce scriu materialul ăsta montez…
Articolul Cred că în curând trebuie să scap de ventilatoare apare prima dată în Marius Cucu.

Citește articolul complet

Articole similare

Articole populare