S-a făcut și botezul pentru A7V zilele trecute. Nu, nu botez adevărat, ci am reușit să filmez mai bine de 2 ore jumătate cu el, legat. Mi se pare că s-a comportat atât de bine încât cred că fac rocada și la el, să am 2 bucăți identice. În timp ce scriu materialul ăsta montez…
Articolul Cred că în curând trebuie să scap de ventilatoare apare prima dată în Marius Cucu.

