Liderul UDMR, Kelemen Hunor, l-a felicitat în plenul Parlamentului pe George Simion pentru gestul pe care l-a făcut, când liderul AUR a anunțat că nu-și obligă colegii de partid să voteze “într-un fel sau altul”, părăsind sala împreună cu grupul parlamentar… Citește continuarea AICI…
Stiripesurse.ro
VIDEO Kelemen Hunor, în Parlament: ‘Bravo, George Simion! Ai dat șah și mat. Astăzi se încheie o eră și nu știm ce va urma’

