Ioan Ovidiu Sabău, desființat pentru un eventual „blat” cu FCSB! Adrian Mititelu Jr. a găsit un detaliu necurat: „Are interese ascunse!”
Ioan Ovidiu Sabău, antrenorul celor de la U Cluj, a fost desființat de Adrian Mititelu Jr. pentru modul în care a gestionat meciul cu FCSB.
Ioan Ovidiu Sabău, desființat pentru primul „11” din meciul cu FCSB
Antrenorul celor de la U Cluj nu l-a titularizat pe Vladislav Blănuță, golgheterul echipei, iar decizia a fost aspru criticată de Adrian Mititelu Jr, acționar la FCU Craiova.
Blănuță a fost introdus pe teren abia în minutul 69, iar Adrian Mititelu Jr. consideră că Ioan Ovidiu Sabău are „interese ascunse” pentru o astfel de decizia, chiar în meciul cu FCSB… citeste mai mult
Vezi sursaArticole similare:
Poate azi, acum… atât poate. Și nu-i treaba ta să-l judeci.
Rădăcinile nu se văd. Dar se simt.
INTERVIU exploziv cu George Simion: ‘Îi cer demisia. Să nu aştepte cinci luni, cum a făcut domnul Ciolacu’

Semnal de alarmă tras de președintele Academiei Române: ‘Aceşti elevi şi tineri nu mai pot gândi cu propria lor minte!’

VIDEO Predica unui episcop a impresionat România: ‘O lume fără credință, fără repere morale, de multe ori ajunge la grave derapaje’

‘Am ieșit după 40 de minute. Atât am rezistat’: experiențele stranii ale unor români la spectacole de teatru
