Mihai Stoica a anunțat decizia lui Gigi Becali referitoare la Elias Charalambous: „Așa e la el”
Mihai Stoica a anunțat că Gigi Becali a luat deja decizia referitoare la viitorul lui Elias Charalambous, antrenorul principal de la FCSB care mai are contract cu echipa roș-albastră doar până la finalul acestui sezon.
Mihai Stoica a anunțat că Gigi Becali a decis să îi prelungească lui Elias Charalambous contractul cu FCSB
Așa cum s-ar fi putut aștepta în principiu mai toată lumea, se dorește ca tehnicianul cipriot să continue la actuala campioană a României și din stagiunea viitoare.
Președintele Consiliului de Administrație de la clubul roș-albastru a făcu… citeste mai mult
Vezi sursaArticole similare:
Poate azi, acum… atât poate. Și nu-i treaba ta să-l judeci.
Rădăcinile nu se văd. Dar se simt.
INTERVIU exploziv cu George Simion: ‘Îi cer demisia. Să nu aştepte cinci luni, cum a făcut domnul Ciolacu’

Semnal de alarmă tras de președintele Academiei Române: ‘Aceşti elevi şi tineri nu mai pot gândi cu propria lor minte!’

VIDEO Predica unui episcop a impresionat România: ‘O lume fără credință, fără repere morale, de multe ori ajunge la grave derapaje’

‘Am ieșit după 40 de minute. Atât am rezistat’: experiențele stranii ale unor români la spectacole de teatru
