Ministrul Sănătății, Nelu Tătaru, a precizat că spitalele din țară funcționează la capacitate maximă, din cauza numărului mare de infectări cu noul coronavirus. „Sunt spitale în care se lucrează la
Articolul Nelu Tătaru: ‘Sunt spitale în care se lucrează la capacitate maximă’ apare prima dată în Bugetul.ro.
