Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

Ludovic Orban: ‘Am crescut organigramele cu o mie de oameni pentru DSP-uri la nivel național’

Prim-ministrul, Ludovic Orban, a precizat că Direcțiile de Sănătate Publică (DSP) trebuie întărite și că a solicitat mărirea organigramei cu 1.000 de posturi la nivel național, la fel și pentru
Articolul Ludovic Orban: ‘Am crescut organigramele cu o mie de oameni pentru DSP-uri la nivel național’ apare prima dată în Bugetul.ro.

Articole similare

Articole populare