I always says “Morning” instead of “Good Morning”. If it was a good morning, I would be on a yacht, in Saint-Tropez.
HellO, WOrld!
S-au implinit deja 8 luni de cand nu am mai urcat intr-un avion, nu am mai trecut nicio granita, nu am mai explorat alte locuri indepartate, si cumva, cred ca anul asta se transforma, incet incet, in cel mai ciudat pe care l-am trait vreodata. Deja am anulat 4 vacante programate, iar pentru toamna imi facusem planuri sa ajung iar in Asia de Sud-Est, sa descopar Singapore si apoi Cambogia si Vietnam. Evident, raman pe lista de c
