Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

Un medic din Timișoara a fost confirmat pozitiv cu noul coronavirus

Un medic la Institutul de Boli Cardiovasculare Timișoara, a fost confirmat pozitiv cu noul COVID-19. Femeia se simte bine și a fost transferată la Spitalul de Boli Infecțioase din Timișoara.
Articolul Un medic din Timișoara a fost confirmat pozitiv cu noul coronavirus apare prima dată în Bugetul.ro.

Articole similare

Articole populare