Stiripesurse.ro

Loading RSS Feed

Ilie Dumitrescu oferă ultimele detalii despre starea de sănătate a lui Gabi Balint

Gabi Balint a suferit un infarct şi a fost operat de urgenţă la Spitalul Fundeni. I s-au implantat trei stenturi la inimă şi acum starea sa e stabilă, potrivit Mediafax.
“Mi-a dat mesaj, am primit semnul de ok. Să nu stea prea mult, să revină aici pentru că avem nevoie de el”, a spus Ilie Dumitrescu, la Digi Sport. De asemenea, fostele glorii ale roş-albaştrilor, ca Ilie Bărbulescu sau Majearu, au vorbit despre situaţia lui Gabi Balint. “Eram acasă şi am văzut o ştire la televizor cu Balint. În primele 30 de secunde m-a luat deja tremuratul pentru că nu s

Articole similare

Articole populare