Stiripesurse.ro 6 persoane au murit in SUA din cauza bolilor provocate de tigarile electronice Autor: Revista Blogurilor 18/09/2019 FacebookTwitterPinterestWhatsApp A sasea persoana a murit in Statele Unite din cauza unei boli pulmonare provocata de tigarile electronice. Cazul atrage din nou atentia asupra acestui device, iar autoritatile americane vor sa-l interzica. Articole similare Kelemen Hunor anunță ce urmează: ‘Favorit este un guvern monocolor PSD, care să stea până în 2028’ Analisti / Jurnalisti Politici Cristiano Ronaldo a stabilit un record aproape imposibil de egalat Interesant! Cei mai bogați frați din România ridică un proiect uriaș în cel mai scump oraș din țară: turn aparthotel de 160 de metri, mall... Analisti / Jurnalisti Politici Golan lansează albumul „V”: esența culturii de club din București, concentrată în 3 nopți Entertainment Articolul precedentO furtună puternică a paralizat traficul feroviar în Germania. 200 de călători au dormit într-o gară!Articolul următorPrincipalele trei motive pentru care relatiile se destrama, potrivit stiintei Articole populare Iranul anunță că închide Strâmtoarea Hormuz, din cauza atacurilor israeliene din Liban. Acuză SUA că nu și-au îndeplinit clauzele din acordul încheiat acum câteva... azitis.com: Valoarea activelor din distress în România depășeste 1,5 miliarde euro în primele cinci luni ale anului Carabus violaceus Război Rusia – Ucraina. Ucrainenii au desfășurat un amplu atac asupra infrastructurii petroliere și militare rusești din Crimeea ocupată. Explozii și incendii în mai... HOROSCOP 21 iunie 2026