Stiripesurse.ro Analiză. În prima jumătate a anului, în România s-au născut cu peste 12 mii de copii mai puțini față de perioada similară din 2018. Potrivit prognozelor, în lipsa unor măsuri pronataliste, numărul tinerilor (0-14 ani) se va înjumătăți în 30 de ani. Autor: Revista Blogurilor 12/08/2019 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Articole similare VIDEO George Simion a fost sunat de omul lui Nicușor Dan, înaintea votului pentru Guvernul Veștea: ‘Voiau votul pe degeaba’ Analisti / Jurnalisti Politici Numit ‘trădător’ la protestul din Piața Victoriei și jignit de Ana Blandiana, Nicușor Dan răspunde: ‘Înțeleg foarte bine’ Analisti / Jurnalisti Politici Controversata judecătoare din reportajul Recorder a arătat clemență într-un caz de agresiune sexuală asupra unui minor: De la 6 ani de închisoare cu executare... Interesant! Rețeaua de fungi de sub pământ care ar putea ajunge de aproape un miliard de ori de la Pământ la Soare Stiinta Articolul precedentHoroscopul cartilor in august 2019: Recomandari pentru fiecare zodieArticolul următorVești pentru pensionari! A apărut un nou tip de pensie Articole populare Sibiu devine din nou gazda American Independent Film Festival, alături de FITS Bilanțul G7 Évian: sancțiuni canadiene pe 162 de ținte ruse, linie de finanțare pentru Ucraina și un nou echilibru transatlantic Ficțiuni Reale / Mihai Buzea: Zamfir. Mihai Zamfir – Gânduri pe marginea textelor din Mi-am luat un an sălbatic, O nouă biblie, Invitație la... Meciul Zilei: Columbia – RD Congo, Live, pe Antena 1! Duel latino-african la Mondial Câți români câștigă sub salariul mediu net de 5.843 de lei. Datele care arată realitatea din piața muncii