Accept din ce în ce mai puțin contul de Facebook și ușor, ușor cred că ajung să rămân singur pe acolo. Deh, e trist că mai rulez câte-o campanie pe acolo și vrei, nu vrei, mai intri. În plus, mai sunt câteva grupuri mișto în care nu se vorbește aiurea. Am scris și-am șters de […]
Articolul Câteva despre revoltele de pe rețelele de socializare… apare prima dată în Marius Cucu.
