Hagi, după eșecul cu Botoșani: ‘Un meci cum a fost terenul. Cu Astra programarea a fost făcută “bine”, ei au avut trei zile de pauză mai mult decât noi’

02.12.2019
Autor: Revista Blogurilor

Tehnicianul echipei FC Viitorul, Gheorghe Hagi, a declarat luni seară, după meciul cu FC Botoşani, pierdut cu scorul de 0-1, că formaţia sa a fost nevoită să se adapteze la terenul dificil şi la condiţiile meteo, iar adversarii au câştigat fiind mai inspiraţi, anun'[ news.ro.

“Un meci cum era terenul. A trebuit să ne adaptăm, să jucăm cât mai simplu, mai direct. În prima repriză interpretarea nu a fost aşa de bună. În repriza a doua a fost mai bine. Am încercat, tr… citeste mai mult